Projekt Less Waste

TAK JEST! ❤

Po przeczytaniu tego hasła, które pewnie nie raz już się Wam obiło o uszy, pewnie wiecie o co chodzi. I dobrze! To doskonały znak! Dlaczego postanowiłam wprowadzić tę ideę do pracowni? Mały, osobisty remanent poniżej:

Od jakiegoś czasu obserwowałam pewną zależność: kupowałam tkaniny – różne wzory, różne ilości, z różnych sklepów. Z części z nich szyłam Wasze zamówienia, NATOMIAST część nierozdysponowana umoszczała się ładnie na tashowym regale. Przyznam, że różnie bywało z luźniejszą chwilą, więc ciężko było zmajstrować coś między kolejnymi terminami…i półka rosła.

Zdarzało się – dosyć często – że niektóre wzory zrobiły duuużą furrorę i domawiałam je przyjamniej po kilka razy (yyy, żeby nie powiedzieć kilkanaście dla jednego z nich) Biję się w pierś! Zaskakujecie mnie tak często, że ciężko przewidzieć, które z nich wyjątkowo wpadną Wam w oko!!! Bardzo starałam się spełnić Wasze marzenia o tej jedynej Tashce❤, więc domawiałam kolejne partie. Mniejsze fragmenty ponownie układały się na regale.

Były też printy sezonowe i np. piękne na lato! No boskie! …I znowu człowiek przeholował, bo przypomniał sobie, że nie ma jednak czasu z gumy i więcej niż tylko JEDNĄ PARĘ RĄK… Nastawała jesień.
No i spotkała mnie ta przyjemność INWENTARYZACJI, która dobitnie uświadomiła mi, ILE WSPANIAŁYCH TKANIN CZEKA NA SWOJĄ KOLEJ, NA SWOJE KOLOROWE ŻYCIE!! Stąd ten pomysł!

>>> A tak serio, powstają już pierwsze cudaki! Jak się domyślacie, są to UNIKATY. Znajdziecie je w zakładce: Less Waste!

Produkty Less Waste są:

• 100% pełnowartościowe: to produkty szyte z fabrycznie nowych tkanin, bez skaz

• wysokiej jakości: materiały są starannie wyszukane; każde rękodzieło jest estetyczne, szwy wewnątrz przynajmniej dwu-, trzykrotne

• kreatywne: trzeba poszperać, pokombinować, zestawić kolorystycznie, spasować; to duży test cierpliwości

• czasochłonne: zmajstrowanie go często pochłania więcej czasu niż model uszyty na zamówienie; to masa liczenia i kontrolowanie proporcji

• niepowtarzalne: każde z nich to totalny unikat; nie ma dwóch takich samych

• wykończone: ozdobione piękną metką less waste/ indywidualnie opracowany stempel, metka z washpapy, tusz wodoodporny

• niespodzianką!: materiały w większości nie są dostępne na stronie, więc produkt może być zaskoczeniem

#misja#lesswaste