Na zamówienie – informacje

ZMIANY W PRACOWNI

Kochani!

W związku z dokładną analizą procesu zamówień mailowych oraz poprzez media społecznościowe NIE REALIZUJĘ już zamówień ściśle indywidualnych, tj. ze szczegółowym uwzględnieniem konstrukcji, wymiarów oraz tkanin i dodatków.

Uczciwie przyznaję: dopracowanie każdego projektu wymagało mnóstwa czasu. Wymieniałyśmy po kilkanaście – ba! – po kilkadziesiąt maili i wiadomości (w zależności od tego, który kanał). Czasem wizualizacja nie pokrywała się z rzeczywistym zestawieniem i zmieniałyśmy koncepcję. Zmieniałam fason, ilość kieszonek, tutaj dodawałam centymetry, tu odejmowałam. Czasem coś źle skroiłam. Czasem coś się nie zgodziło. Zdjęcia przed, zadatek, zdjęcie gotowego produktu, dopłata, dane adresowe, wybór metody wysyłki. Każdy szczegół uściślany, aby nie było nieporozumień. Cały proces realizacyjny bardzo wydłużał się, a czas przeznaczony na szycie – bardzo skracał. Szyjąc, ciągle odrywałam się od maszyny, bo trzeba było odpisać, żeby jeszcze bardziej nie wydłużać finalizacji. Kwota zamówienia nie rosła wraz z poświęconym czasem. Niestety, to błędne koło było moją największą piętą Achillesową, z którą teraz bez żalu i z pełną odpowiedzialnością chcę się pożegnać.

Tę zmianę i zaoszczędzony czas (teraz mogę dzielić go sprawiedliwie) postanowiłam przekuć na przygotowanie gotowych projektów, które będziecie mogły zamówić na specjalne życzenie!

Utworzyłam dla Was zakładkę Na zamówienie, w której to znajdziecie ciekawe egzemplarze z wyznaczoną datą realizacji.

Nie ukrywam, że wkładam masę czasu i pracy w to, aby stworzyć dla Was chwytające za oczy i serce prawdziwe perełki! Mam nadzieję, że Was nie zawiodę!

***

O MOJEJ PRACY, PROJEKTACH I ICH WYJĄTKOWYM OBLICZU

W swojej pracowni opieram się tylko i wyłącznie na własnoręcznie opracowanych wykrojach. Każdy produkt tworzę od początku do końca, tj. od skrojenia pierwszego elementu, do ucięcia ostatniej nitki. Dzięki temu, iż praca wykonana jest w 100% przez jedną parę rąk, mam kontrolę nad zachowaniem całościowej estetyki.

Indywidualne podejście do każdej z prac to gwarancja utrzymania wysokiej jakości każdego produktu.

Zamawiając tashowe rękodzieło możesz być przekonana o jego wyjątkowości. Pamiętaj, że takich egzemplarzy nie znajdziesz w sieciowym asortymencie.

UWAGA! KAŻDY EGZEMPLARZ USZYTY W PRACOWNI JEST AUTORSKIM POMYSŁEM I WSZELKIE PRAWA DO ICH KOPIOWANIA I POWIELANIA SĄ ZASTRZEŻONE.

***

PROCES REALIZACYJNY

Termin realizacji wynosi od 5 do 14 dni roboczych. Każdy produkt ma wyznaczoną datę finalizacji. W przypadku pilnych zamówień proszę o kontakt, a zobaczymy co da się zrobić.

e-mail: tashahandmade.pl@gmail.com

***

FORMALNOŚCI

Proces realizacyjny rozpoczyna się wraz z chwilą zaksięgowania płatności w wysokości 100% kwoty zamówionego rękodzieła wraz z kosztem wysyłki.

Po ukończeniu pracy Twoje zamówienie zostanie wysłane wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Produkty szyte na zamówienie nie podlegają zwrotowi, ponieważ otrzymujesz rękodzieło uszyte na Twoje specjalne życzenie.

***

RODZAJE WYSYŁKI

Paczkomat InPost – przelew bankowy| 14,90 pln

Kurier InPost – przelew bankowy| 15,90 pln

Tutaj możesz mnie zweryfikować. Jestem mikroprzedsiębiorcą i nie działam w szarej strefie. Zawsze otrzymasz ode mnie potwierdzenie zapłaty (paragon lub fakturę Vat). >Dane firmowe

Dziękuję, że wspierasz mój mały, szyciowy biznes! ♥

***

MASZ PYTANIE?

Napisz do mnie! tashahandmade.pl@gmail.com

Zapraszam Cię do świata tashowych torebek!

Pozdrawiam!
Ania Lewandowska