Magdalena Różczka

Kochani!

Kto śledzi tashkę na bieżąco, wie, że w postach – przede wszystkim tych, które dotyczą aukcji charytatywnych – pojawia się przeurocza, znana Wam postać. Mowa oczywiście o Madzi Różczce, z którą notabene łączą mnie więzi rodzinne. ♥ To dlatego, Magda zupełnie bezinteresownie pojawia się w życiu Tashy, a także obdarowuje nimi swoje fajowe znajome!

Jedną z nich otrzymała cudowna Pani Kasia Bujakiewicz!

Jedna z toreb trafiła także na ramię Pani Agnieszki Więdłochy! ♥

Achhh!

Wraz z Magdą, tashka – jak każda przykładna obywatelka – głosowała w wyborach samorządowych (2018). 😉

Pojawiła się także w roli statystki w serialu TVN pt. „Druga Szansa” (2018)…

Zdjęcie z serialu stacji telewizyjnej TVN pt. „Druga szansa”

…a także w studio Dzień Dobry TVN.

Magda – co już wszyscy wiedzą – ma złote serce! ♥ Pomaga wszystkim dookoła! Na 27. Finał WOŚP przekazała tashową torebkę (taką, którą sama dzielnie nosi) oraz przepiękną bransoletkę Ence Pence. Kwota przerosła najśmielsze oczekiwania! Dacie wiarę?


Archiwum

Owocem cudownej, rodzinnej współpracy z Magdaleną Różczką była kolekcja praktycznych i wyjątkowych zestawów toreb składających się z torby worka & mini worka & portmonetki. Tashpacki – ponieważ tak je nazwałyśmy – to torebki, które zostały zaprojektowane dla praktycznych kobiet z klasą. Prosta forma, najwyższa jakość tkanin oraz dbałość o każdy detal: to je wyróżnia.

Tashpacki to torby, w których wreszcie możecie mieć porządek! Torba worek posiada w podszewce dwie, pojemne kieszenie, gdzie przechowasz spory smartphone i pęk kluczy z brelokiem. Wnętrze spokojnie pomieści „tomy” książek w formacie A4. Portmonetka przyda się na coś drobnego, co przeważnie było potrzebne „na już”. I uwaga: mini worek. To nie tylko kolejny przydatny schowek, gdy nosisz go w torbie. Mini worek to mała, podręczna torebka na najpotrzebniejsze rzeczy typu: portfel, telefon, klucze i szminkę. Kiedy nie potrzebujesz brać ze sobą całego tashpacka, zabierasz ze sobą sam mini worek. Masz pewność, że najważniejsze skarby są przy Tobie, reszta spokojnie może zostać choćby w samochodzie (w bagażniku), gdy jeździsz po mieście.

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży toreb przekazany został w ręce INTERWENCYJNEGO OŚRODKA PREADOPCYJNEGO W OTWOCKU.

R O Z L I C Z E N I E

Dzięki Wam udało nam się zebrać 694,60 zł! Dziękujemy ogromnie!


Magdalena Różczka & Tasha handmade

DZIĘKUJEMY!

Wszelkie prawa zastrzeżone./ 
All rights reserved.