Edycja Limitowana – Magdalena Różczka

Tashpack by Magdalena Różczka  ZESTAW TOREB 3w1

Edycja ważna do 31.12.2017 r.

Owocem cudownej, rodzinnej współpracy z Magdaleną Różczką są tashpacki: praktyczne zestawy toreb 3w1. Te wyjątkowe i bardzo wygodne zestawy tkaninowych toreb składają się z torby worka & mini worka & portmonetki.

Tashpacki to torebki, w których wreszcie możecie mieć porządek! Torba worek posiada w podszewce dwie, pojemne kieszenie, gdzie przechowasz spory smartphone i pęk kluczy z brelokiem. Wnętrze spokojnie pomieści tomy książek w formacie A4. Portmonetka przyda się na coś drobnego, co przeważnie było potrzebne „na już”. I uwaga: mini worek. To nie tylko kolejny przydatny schowek, gdy nosisz go w torbie. Mini worek to mała, podręczna torebka na najpotrzebniejsze rzeczy typu: portfel, telefon, klucze i szminkę. Kiedy nie potrzebujesz brać ze sobą całego tashpacka, zabierasz ze sobą sam mini worek. Masz pewność, że najważniejsze skarby są przy Tobie, reszta może zostać np. w samochodzie (w bagażniku), gdy jeździsz po mieście. Zatem: tashpack można nosić razem lub osobno, w dowolnej kombinacji.

Tashpacki zaprojektowane przez Magdalenę Różczkę prezentują się wyjątkowo. To zestawy idealne dla praktycznych kobiet z KLASĄ. Prosta forma, najwyższa jakość tkanin oraz dbałość o każdy detal to jego główne cechy tashpacków.

Kupując torby zaprojektowane przez Magdę wpieracie INTERWENCYJNY OŚRODEK PREADOPCYJNY W OTWOCKU.

 

 

                                  

 

Please follow and like us:
error