10/10/2017

Magdalena Różczka

Kochani! ♥

Kto śledzi tashkę na bieżąco, wie, że w postach – przede wszystkim tych, które dotyczą aukcji charytatywnych – pojawia się przeurocza, znana Wam postać. Mowa oczywiście o Madzi Różczce, z którą notabene łączą mnie więzi rodzinne. ♥ To dlatego, Magda zupełnie bezinteresownie pojawia się w życiu Tashy, a także obdarowuje nimi swoje fajowe znajome! ♥

Jedną z nich otrzymała cudowna Pani Kasia Bujakiewicz!

Jedna z toreb trafiła także na ramię Pani Agnieszki Więdłochy!♥

Achhh!

Wraz z Magdą, tashka – jak każda przykładna obywatelka – głosowała w wyborach samorządowych (2018). 😉

Pojawiła się także w roli statystki w serialu TVN pt. “Druga Szansa” (2018)…

Zdjęcie z serialu stacji telewizyjnej TVN pt. “Druga szansa”

…a także w studio Dzień Dobry TVN.

Magda – co już wszyscy wiedzą – ma złote serce! ♥ Pomaga wszystkim dookoła! Na 27. Finał WOŚP przekazała tashową torebkę (taką, którą sama dzielnie nosi) oraz przepiękną bransoletkę Ence Pence. Kwota przerosła najśmielsze oczekiwania! Dacie wiarę?

↓↓↓

ARCHIWUM 

Owocem cudownej, rodzinnej współpracy z Magdaleną Różczką była kolekcja praktycznych i wyjątkowych zestawów toreb składających się z torby worka & mini worka & portmonetki. Tashpacki – ponieważ tak je nazwałyśmy – to torebki, które zostały zaprojektowane dla praktycznych kobiet z klasą. Prosta forma, najwyższa jakość tkanin oraz dbałość o każdy detal: to je wyróżnia.

Tashpacki to torby, w których wreszcie możecie mieć porządek! Torba worek posiada w podszewce dwie, pojemne kieszenie, gdzie przechowasz spory smartphone i pęk kluczy z brelokiem. Wnętrze spokojnie pomieści “tomy” książek w formacie A4. Portmonetka przyda się na coś drobnego, co przeważnie było potrzebne “na już”. I uwaga: mini worek. To nie tylko kolejny przydatny schowek, gdy nosisz go w torbie. Mini worek to mała, podręczna torebka na najpotrzebniejsze rzeczy typu: portfel, telefon, klucze i szminkę. Kiedy nie potrzebujesz brać ze sobą całego tashpacka, zabierasz ze sobą sam mini worek. Masz pewność, że najważniejsze skarby są przy Tobie, reszta spokojnie może zostać choćby w samochodzie (w bagażniku), gdy jeździsz po mieście.

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży toreb przekazany został w ręce INTERWENCYJNEGO OŚRODKA PREADOPCYJNEGO W OTWOCKU.

R O Z L I C Z E N I E

Dzięki Wam udało nam się zebrać 694,60 zł! Dziękujemy ogromnie!


Magdalena Różczka & Tasha handmade

DZIĘKUJEMY!

Wszelkie prawa zastrzeżone./ 
All rights reserved.