04/01/2020

Less Waste

TAK JEST! ❤

Po przeczytaniu tego hasła, które pewnie nie raz już się Wam obiło o uszy, pewnie wiecie o co chodzi. I dobrze! To doskonały znak! Dlaczego postanowiłam wprowadzić tę ideę do pracowni? Mały, osobisty remanent poniżej:

Od jakiegoś czasu obserwowałam pewną zależność: kupowałam tkaniny – różne wzory, różne ilości, z różnych sklepów. Z części z nich szyłam Wasze zamówienia, NATOMIAST część nierozdysponowana umoszczała się ładnie na tashowym regale. Przyznam, że różnie bywało z luźniejszą chwilą, więc ciężko było zmajstrować coś między kolejnymi terminami…i półka rosła.


Zdarzało się – dosyć często – że niektóre wzory zrobiły duuużą furrorę i domawiałam je przyjamniej po kilka razy (yyy, żeby nie powiedzieć kilkanaście dla jednego z nich) Biję się w pierś! Zaskakujecie mnie tak często, że ciężko przewidzieć, które z nich wyjątkowo wpadną Wam w oko!!! Bardzo starałam się spełnić Wasze marzenia o tej jedynej Tashce ❤, więc domawiałam kolejne partie. Mniejsze fragmenty ponownie układały się na regale.

Były też printy sezonowe i np. piękne na lato! No boskie! …I znowu człowiek przeholował, bo przypomniał sobie, że nie ma jednak czasu z gumy i więcej niż tylko JEDNĄ PARĘ RĄK… Nastawała jesień.

No i spotkała mnie ta przyjemność INWENTARYZACJI, która dobitnie uświadomiła mi, ILE WSPANIAŁYCH TKANIN CZEKA NA SWOJĄ KOLEJ, NA SWOJE KOLOROWE ŻYCIE!!! M a s a k r a !!! Stąd ten pomysł.

>>> A tak serio, powstają już pierwsze CUDAKI LESS WASTE Jak się domyślacie, będą to UNIKATY.

>>> Więcej o rękodziele zgodnym z ideą LESS WASTE ❤ będę opowiadać Wam na bieżąco.


>>> Jest to TASHOWA MISJA 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ roku!

#nowyrok#postanowienie#misja#lesswaste