Na zamówienie

Finalizację zamówienia indywidualnego najlepiej dopełnić po uprzedniej konsultacji. : – ) Może okazać się, że nie posiadam wystarczającej ilości interesujących Cię tkanin lub będę musiała domówić je w określonym czasie.
Zatem zapraszam cieplutko do kontaktu: (tashahandmade.pl@gmail.com)

W tej zakładce możesz puścić wodze fantazji i zaprojektować dla siebie – lub w prezencie dla Bliskiej Osoby – absolutnie unikatowy produkt z duszą! Wybierz interesujący Cię model rękodzieła, zapoznaj się z jego opisem, zerknij do zakładki „Wybierz tkaniny” i napisz do mnie, a ustalimy każdy szczegół Twojego pomysłu.
Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym, ale masz problem z doborem tkanin lub po prostu naszły Cię jakieś wątpliwości – napisz do mnie! Możesz liczyć na moją pomoc. Podpowiem i doradzę. Jestem tu dla Ciebie. : – )

– czas realizacji zamówienia wyniesie od 10 – 30 dni roboczych: ustalimy go indywidualnie podczas omawiania szczegółów : – )
– proces realizacji zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu płatności na tashowym koncie: muszę mieć pewność, że jesteś zdecydowana : – )
– rękodzieła szyte na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi, ponieważ każdy szczegół zostaje z Tobą dokładnie ustalony: otrzymujesz zatem produkt skrojony na miarę : – )

Zamawiając spersonalizowane rękodzieło możesz być przekonana o jego niepowtarzalności!

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone./ All rights reserved.

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników