3-warstwowe

MASECZKI OCHRONNE TRÓJWARSTWOWE, WIELORAZOWE uszyte ze 100% bawełny oraz specjalistycznej włókniny wykorzystywanej w przemyśle zdrowotnym.

Maseczka ochronna wykonana z przyjaznej dla skóry bawełny oraz włókniny wszytej w środek (45 g/m2). Jej skład to 100% wiskoza: powstaje z surowca roślinnego i należy do bardzo higienicznych włókien. Trudno o materiał lepiej oddychający, ponadto dobrze chłonie wilgoć.

Tkaniny posiadają certyfikat jakości Oeko-Tex STANDARD 100.

Maseczkę należy zakładać po dokładnym umyciu dłoni. Ułóż ją sobie na twarzy tak, by jej później już nie dotykać. Nie zsuwaj jej na szyję i nie odkrywaj ust, gdy chcesz coś do kogoś powiedzieć. Gdy maseczka zawilgotnieje, należy ją wymienić. Zdejmuj delikatnie za gumki. Po użyciu wykonaj procedurę pielęgnacyjno-dezynfekcyjną (patrz poniżej).

W galerii produktu znajdują przydatne grafiki z Ministerstwa Zdrowia, których przestrzeganie pomoże nam uchronić się przed ryzykiem zakażenia.

Uwaga! Maseczka ochronna wielorazowego użycia stanowi zabezpieczenie przed środowiskiem zewnętrznym, jednak żadna nie daje 100% ochrony.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.