04/07/2017

FAQ

  • Termin realizacji

Czas realizacji zamówienia, które dotyczy rękodzieł dostępnych od ręki trwa 1-3 dni robocze, czyli w tym czasie paczka zostanie nadana.

Czas realizacji zamówienia szytego na specjalne życzenie ustalony zostaje indywidualnie. Przeważnie trwa od 7 do 14 dni roboczych.

  • Brak wybranego rękodzieła na stanie

To jeszcze nic straconego. Bardzo możliwe, że w pracowni znajdują się jeszcze tkaniny i komponenty niezbędne do uszycia podobnego egzemplarza. Co więcej, możemy ustalić każdy szczegół tak, by wybrane akcesorium było skrojone na Twoją miarę. Po prostu do mnie napisz.

  • Na zamówienie

W specjalnie przygotowanej zakładce w sklepie o nazwie tytułowej „Na zamówienie” możesz podejrzeć dostępne fasony toreb oraz innych prac. Specjalnie dla Ciebie mogę uszyć wybrany egzemplarz ze skomponowanymi przez Ciebie tkaninami i dodatkami, które dostępne są na stronie jako „Materiały do wyboru”. Jeśli myślisz o naniesieniu większych zmian, np. wolisz inną konfigurację kieszeni w podszewce – wszystko jest do omówienia. W takim wypadku istnieje jednak możliwość indywidualnej wyceny projektu. Przed zakupem rękodzieła na zamówienie skontaktuj się z pracownią, aby ustalić wszelkie szczegóły.

Realizacja projektów szytych na specjalne życzenie trwa do 14 dni roboczych.  W wyjątkowych sytuacjach finalizacja może się wydłużyć, jednak tego typu kwestie ustalane są indywidualnie.

  • Modyfikacje

Istnieje możliwość modyfikacji dostępnych w pracowni form. Wszelkie zmiany można nanieść jednak tylko w przypadku rękodzieła szytego na zamówienie. Nie nanoszę zmian w rękodzieła dostępne od ręki.

  • Płatności

Możesz zapłacić za rękodzieło przelewem bankowym na tashowe konto lub gotówką za pośrednictwem Poczty Polskiej, czy Paczkomatu InPost (przy wyborze opcji „za pobraniem”). Wszystko zależy od Ciebie.

  • Opcje wysyłki

Możesz wybrać Paczkomat InPost lub Pocztę Polską. Prace nad możliwością wysyłki kurierem trwają.

  • Masz inne pytanie?

Napisz do mnie na tashahandmade.pl@gmail.com, a odpowiem na każde z nich. Zapraszam gorąco!