04/07/2017

FAQ

  • Termin realizacji

Czas realizacji zamówienia, które dotyczy rękodzieł dostępnych od ręki trwa 1-3 dni robocze, czyli w tym czasie paczka zostanie nadana.

Czas realizacji zamówienia szytego na specjalne życzenie ustalony zostaje indywidualnie. Przeważnie trwa od 7 do 14 dni roboczych.*

*[Edit:] Styczeń 2019 r.: czas realizacji wynosi od 10 do 20 dni roboczych.

  • Brak w sklepie upatrzonego wcześniej rękodzieła

To jeszcze nic straconego. Bardzo możliwe, że w pracowni znajdują się jeszcze tkaniny i komponenty niezbędne do uszycia podobnego egzemplarza. Co więcej, możemy ustalić każdy szczegół tak, by wybrane akcesorium było skrojone na Twoją miarę. Po prostu do mnie napisz! (tashahandmade.pl@gmail.com)

  • Na zamówienie

W specjalnie przygotowanej zakładce w sklepie o nazwie tytułowej „Na zamówienie – Tashowe modele” możesz podejrzeć dostępne fasony toreb oraz pozostałych akcesoriów. Specjalnie dla Ciebie mogę uszyć wybrany egzemplarz ze skomponowanymi przez Ciebie tkaninami i dodatkami, które dostępne są na stronie jako „Wybierz tkaniny”. Jeśli myślisz o naniesieniu większych zmian, np. wolisz inną konfigurację kieszeni w podszewce – wszystko jest do omówienia. W takim wypadku nastąpi indywidualna wycena projektu. Przed zakupem rękodzieła na zamówienie skontaktuj się z pracownią, aby ustalić wszelkie szczegóły. (tashahandmade.pl@gmail.com)

Realizacja projektów szytych na specjalne życzenie trwa do 14 dni roboczych.*  W wyjątkowych sytuacjach finalizacja może się wydłużyć, jednak tego typu kwestie ustalane są indywidualnie.

*[Edit:] Styczeń 2019 r.: czas realizacji wynosi od 10 do 20 dni roboczych.

  • Modyfikacje

Istnieje możliwość modyfikacji dostępnych w pracowni form. Wszelkie zmiany można nanieść jednak tylko w przypadku rękodzieła szytego na zamówienie. Nie nanoszę zmian w rękodzieła dostępne od ręki.

  • Płatności

Możesz zapłacić za rękodzieło przelewem bankowym na tashowe konto lub gotówką za pośrednictwem InPost-u (przy wyborze opcji „za pobraniem”). Wszystko zależy od Ciebie.

  • Opcje wysyłki

Możesz wybrać opcję paczkomatu lub kuriera InPost, które to przy opcji przelewowej (zapłata z góry) jest darmowa! Pozostałe opcje zgodnie z cennikiem na stronie.

  • Masz inne pytanie?

Napisz do mnie na tashahandmade.pl@gmail.com, a odpowiem na każde z nich. Zapraszam gorąco!